Programlar

 MARİNA YACHT CLUB SEZONU AÇILIYOR !!! 

Yıllardır kalitesinden ve tarzından ödün vermeyen Marina Yacht Club, 2017 yaz sezonunda da  her zaman olduğu gibi canlı müzik alanındaki farkını koyuyor.

12 Mayıs Cuma akşamı yaz sezonuna geçerek Ekim ayı sonlarına kadar Bodrum severleri ,deniz tutkunlarını Jazz Bar da canlı müziğe bekliyor.

MYC-2017-2018

Pazar-Pazartesi akşamları Aşkın Arsunan & Jazzino feat Fatih Erkoç  ,sizleri 70 ve 80 li yılların klasikleriyle, jazz ve nostaljik parçalarla dolu, coşkulu bir yolculuğa çıkarıyor ve enfes bir enstrüman ziyafeti çekiyor.

Salı ve Perşembe akşamları, güçlü sesi ve sıra dışı vokal tekniğiyle dinleyenleri kendine hayran bırakan Duygu Soylu bizlerle olacak.

Çarşamba ve Cuma akşamları The Shot Band , eskimeyen klasikleşmiş Türkçe ve yabancı parçalar ve son dönem hitlerinden oluşan repertuarları  ile hepimize  eğlenceli bir müzik ziyafeti sunacak.

Grammy dahil birçok ödüllü şarkının sahibi Amerikalı şarkıcı Maya Azucena, ruhunuzu coşturan müziği ile yaz boyunca her Cumartesi Marina Yacht Club’da!

Ve Çarşamba gecelerinin bir diğer ismi ,Marina Yacht Club’a özel performansıyla  artık klasik hale gelen Ferhat Göçer, farklı müzik türlerini dinleyicisiyle buluşturarak  Haziran’dan itibaren, Marina Yacht Club sahnesinde bizlerle olacak.

Eğlence ve sohbeti bir arada bulabileceğiniz ambiyansı, eşsiz panoraması ve muhteşem lezzetleriyle  Bodrum  Marina Yacht Club  , yerli-yabancı müdavimlerinin, deniz tutkunlarının ve yelkencilerin gece boyunca  sohbetlerin bitip tükenmediği  bir  yaza daha hazır

 Rezervasyon : 0252 3161228