Restoranlar

myc-bodrum-rstoran

Marina Yacht Club, dünya mutfağının seçkin örneklerini misafirlerine sunan üç farklı restoranı bünyesinde barındırmakta.

Mekanın lezzet ve sunuşlarıyla dikkat çeken ürünlerinin altında uzun yıllar İstanbul’ un beş yıldızlı otellerinde hizmet vermiş ve “Aşçılar Milli Takımı”yla ülkemizi temsil ederek uluslararası müsabakalarda pek çok madalya sahibi olmuş Hasan Hüseyin Erdem’in imzası var.

Caffé Del Corso

CAFEDELCORSO

Sabah kahvaltınızı yapabileceğiniz, öğlen ve akşam muhteşem İtalyan yemeklerinden tadabileceğiniz, akşam üstüyse, keyifle şarabınızı yudumlayabileceğiniz bir mekan.

Buzlu kokteyl eşliğinde odun fırınında pizzaları, taze makarnaları ve Parma’nın sütüyle hazırlanan gerçek İtalyan dondurmasıyla gününüze renk katın. Safranlı Taglitelle ile Rezene Bonfile’yi tatmadan ayrılmayın.

CLUB RESTAURANT

bodrum club restoran

Kış sezonunda da canlı müziğin devam ettiği Club Bar & Restaurant, Türk ve dünya mutfağından seçme lezzetler sunmakta. Farklı meze çeşitlerimiz, günlük taze balıklar ve ‘Yacht Club Kebap’ ve Fajita  tavsiyelerimiz arasında.

ROOF MARINE

roof marine bodrum

Roof Bar yaz aylarında, özellikle akşamüstü saatlerinde, muhteşem Kale ve Marina manzarası eşliğinde, yemek öncesi aperatifi almak için en ideal mekan.

Akdeniz mutfağının seçkin örneklerini ve Türk meze çeşitlerini uyum içinde sunan fine-dining restaurant olarak hizmet vermekte. Eşsiz manzarası da yemeğe ayrı bir tat katmakta. “Deniz Mahsüllü Yaban Pilavını ” ve meze çeşitlerini tatmadan ayrılmayın.